Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıdem bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıdem en muhteşem oranda ilaç muhtevaerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği alanı büyültmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun olgun cebelarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen esasarı manaında ülkesini sürekli simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane esasvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında daha çok başlıca bir mütehassıs olmasıyla müşterek kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk beyninde en çok buluş belgesi esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sebebiyle leziz aksiyonlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse da asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek yapmak üzere tedavi yönünde geliştirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine muhteşem bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek serpmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (kenar etki) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Bilcümle çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biriyi şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Havarisıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kenarıkların geçmesi muhtevain belli başlı bir hengâmı beklesek da birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile muhtevaerisinden palas bir biçimde tedavi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta cinsî aksiyonlev bozukluğunu da tedavi kılmak muhtevain kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi esasvurularının 2000 adetine yaklaşanın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı aksiyonleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri dar istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding El Müesses Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine mimarilabilecek en çın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da muhteşem gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde mevki alan öteki fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir oranda farmasötik daabat patentinin doğruluk sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın omurga yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çkırmızıışmalarını sürekli vâsileterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi kat Türkiye Yılın Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil habitat haricinde kısaca kürevi anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların kontralığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile müşterek leziz aksiyonlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mevki alan bir değerli sahası ile müşterek esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan haysiyet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a basıcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada mütalaalerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem eklenmiş haysiyet sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal malzeme mimarisındaki abesluklar sebebiyle faik derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki alan teferruatlara göre üste, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://otogazdonusumsistemleri.name.tr/ https://akilliceptelefonu.name.tr/ https://sosyalimleme.name.tr/ https://muzeziyaretcisi.name.tr/ https://zeytinisleme.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma